بیمارستان امام هادی(ع) شهرستان دیر به یک تخصص ویژه در جنوب استان تبدیل می شود.

11 شهريور 1397

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام هادی(ع)  شهردار و اعضای شورای شهر دیر با مسئولین بیمارستان امام هادی (ع) دیدار کردند.
احمد آخوندی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر بیان داشتند ؛ برای راه اندازی بیمارستان امام هادی (ع) برنامه مدونی مهیا شده که با همکاری مردم و مسئولین گام به گام بخش های مختلف راه اندازی خواهد شد.
ایشان با تاکید بر ارتقای خدمات درمانی افزود ؛ خوشبختانه بیمارستان امام هادی (ع) دیر دارای زیرساخت های خوب بوده که با تزریق پزشکان متخصص ، وضعیت ارائه خدمات درمانی آن ارتقا خواهد یافت.
وی افزود ؛ بهترین راهکار برای راه اندازی سایر بخش های مختلف بیمارستان تبدیل آن به بیمارستان تخصصی در یک حوزه پزشکی در جنوب استان انجام گیرد تا بتوانیم با این راه به مردم شهرستان و استان خدمات ارائه دهیم.
حبیبه فخرایی عضو شورای شهر دیر اظهار داشت؛ با همکاری شورا و شهرداری شهرستان دیر مجوز تاکسی بی سیم برای رفت آمد مردم به بیمارستان صادر شده است که در آینده ای نزدیک شاهد راه اندازی آن هستیم.
وی اضافه کرد؛ بخش قابل توجهی از مراجعین بیمارستان امام خمینی کنگان ، مردم شهرستان دیر هستند که در صورت راه اندازی سایر بخش های بیمارستان امام هادی(ع) بار مراجعه بی بیمارستان کنگان کاسته خواهد شد.
فخرایی افزود ؛امیدواریم با همکاری شورای شهر و شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر مشکلات عمده این بیمارستان را رفع کنیم.
گفتنی است در این جلسه احمد آخوندی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر ، علی ابراهیمی شهردار و اعضای شورای شهر و مسئولین بیمارستان امام هادی (ع) حضور داشتند.


کلمات کلیدی:
شورای.شهر     شهردار     رئیس.شبکه.بهداشت     احمد.آخوندی    
تعداد بازدید:   ۶۴

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >