یک دستگاه اتو آنالایزر بیوشیمی در آزمایشگاه بیمارستان امام هادی(ع) دیر نصب و راه اندازی شد.

10 آذر 1397

مدیر بیمارستان امام هادی(ع) دیر با اعلام این خبر افزود؛ تجهیز آزمایشگاه به امکانات سخت افزاری و توسعه زیر ساخت های آزمایشگاهی یکی از اهداف و رسالت های بیمارستان امام هادی(ع) است که به جد پیگیر تحقق این اهداف هستیم   .

حسین شعرانی با بیان اینکه صحت و دقت جواب های بدست آمده آزمایشگاهی بسیار حائز اهمیت است گفت؛ این بیمارستان با دارا بودن نیروهای زبده و کاردان و با توانایی های علمی و تجربی بالا و همچنین استفاده از دستگاه های خوب ، دقیق و کالیبره شده خدمات بسیار خوب و با بهترین کیفیت به شهروندان ارائه می کند.

وی افزود ؛ دستگاه اتو آنالایزر برای انجام آزمایش های بیوشیمی از جمله قند ، چربی ، آنزیم های کبدی کاربرد دارد که از ویژگی‌های منحصر به فرد نسبت به دستگاه های قدیمی کاهش خطاهای انسانی، افزایش دقت و صحت آزمایش، صرفه جویی در مصرف نمونه و دقت در تکرار آزمایش است.

شعرانی بیان داشت؛ قابلیت های نرم افزاری و سخت افزاری دقیق دستگاه ، توانایی های مثبتی به بخش بیوشیمی آزمایشگاه از قبیل دقت و صحت بالاتر جواب ها ، سرعت بیشتر جواب دهی و کنترل و بررسی بهتر و کاملتر جواب ها ارائه کرده است.

وی ادامه داد؛ سرعت تعریفی دستگاه اتو آنالایزر 280تست در ساعت است . برای نصب و راه اندازی این دستگاه مبلغ 700میلیون ریال هزینه شده است.


کلمات کلیدی:
آزمایشگاه     دستگاه.اتو.آنالایزر.بیوشیمی     افتتاح     امام.هادی    

تاریخ بروز رسانی:   10 آذر 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >