۴۰ میلیارد ریال به بیمارستان دیر بوشهر تخصیص یافت

6 مهر 1399

بوشهر - ایرنا - فرماندار دیر استان بوشهر گفت: ۴۰ میلیارد ریال از محل اعتبار سفر رئیس جمهوری به این استان به بیمارستان امام هادی (ع) این شهرستان تخصیص یافت.

کریم علی حسنی روز یکشنبه در آئین تقدیر از مدافعان سلامت شهرستان دیر افزود: یکی از دغدغه مسئولان و مردم این شهرستان تکمیل و راه‌اندازی بخش زنان و زایشگاه بیمارستان دیر بود که با کمک ۱۷ میلیارد ریالی خیران و شورای راهبردی پتروشیمی‌های منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس تجهیزات خریداری و بزودی این بخش فعال خواهد شد.

فرماندار دیر بیان کرد: راه‌اندازی بیمارستان یکی از انتظارات بحق مردم این شهرستان بود.

وی گفت: از زمان شروع ویروس کرونا هفت هزار و ۵۱۶ بازرسی و نظارت بهداشتی در بخش‌های محتلف شهرستان دیر انجام شد که از این تعداد ۸۰ مورد به  تشکیل پرونده و ۶۸ مورد تعطیل واحد صورت گرفته است که نشان میدهد که مردم اصول بهداشتی را رعایت می‌کنند.

فرماندار دیر خواستار همکاری و نظارت بیشتر و دقیق تر بر رعایت اصول بهداشتی مدارس شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: از ابتدای شروع بیماری کرونا ۲۰ نفر از کارکنان این شبکه مبتلا شدند و اکنون همگی بهبود یافته‌اند.

احمد آخوندی افزود: تاکنون ۱۱۵ بیمار در این شهرستان مبتلا به ویروس کرونا شدند که از این تعداد ۲۵ بیمار جان خود را از دست دادند.

وی از مردم خواست با ماسک زدن و رعایت فاصله اجتماعی و پرهیز از شرکت در تجمع‌ها و مراسم عمومی با شبکه بهداشت و درمان همکاری کنند.

در این آئین با لوح سپاس و هدایایی از مدافعان سلامت شهرستان دیر قدردانی شد.


کلمات کلیدی:
    ویروس     کرونا     بوشهر     سلامت     و    
بهداشت     بندردیر     اعتبار        

تاریخ بروز رسانی:   21 آبان 1399

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >