۲ میلیارد تومان تجهیزات برای بیمارستان دیر خریداری شد

28 امرداد 1400

به گزارش خبرنگار مهر، کریم علی حسنی بعد از ظهر دوشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان دیر با تبریک دهه امامت و ولایت، اظهار داشت: در این ایام به روش‌های مناسب این بنای بزرگ فرهنگ مذهبی مان را به نحوی که جذاب و قابل درک برای گروه‌های سنی مختلف مخصوصاً نوجوان و جوانان باشد، انتقال دهیم.

فرماندار شهرستان دیر افزود: همه ادارات و شهرداری‌ها نسبت به آذین بندی شهر در این ایام همت کنند تا شاهد فضای متفاوتی باشیم.

وی با تبریک سالروز اقامه اولین نمازجمعه در کشور به امام جمعه دیر اشاره کرد و گفت: ایشان فردی مردم دار و یار و یاور ادارات و نهادها هستند و در گفتار انصاف و عدالت را رعایت می‌کنند.

علی حسنی ادامه داد: امام جمعه دیر شرایط کشور را کاملاً درک می‌کنند و جاهایی که باید انتقاداتی شود محترمانه بیان می‌کنند؛ هم حامی کارگزاران در ادارات و دولت هستند و هم اینکه در زمینه حل مشکلات مردم تلاش می‌کنند.

وی با تاکید بر لزوم فرهنگ سازی درباره اهمیت واکسیناسیون علیه کرونا، ابراز کرد: در شهرستان دیر کمبود واکسن برای واکسیناسیون افراد ۵۰ سال به بالا نداریم و از همه مردم می‌خواهیم از این فرصت استفاده حداکثری کنند و همه برای واکسیناسیون صددرصدی اطلاع رسانی کنند.

فرماندار شهرستان دیر یادآور شد: این آمادگی وجود دارد اگر نیاز شد در فاز دوم مکان دیگری نیز برای واکسیناسیون کرونا در شهر دیر اضافه کنیم.

وی با تقدیر از شورای راهبردی منطقه ویژه پارس جنوبی، گفت: بالغ بر دو میلیارد تومان تجهیزات برای بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر خریداری شده است و به زودی وارد بیمارستان می‌شود تا بخشی از مشکلات حوزه بهداشت و درمان حل شود.


کلمات کلیدی:
    بوشهر     شهرستان     دیر     کریم     علی    
حسنی        

تاریخ بروز رسانی:   16 شهريور 1400

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >