پتروشیمی دیر سی تی اسکن بیمارستان را تامین کنند

30 امرداد 1400

خلیج فارس: رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: بیمارستان امام هادی(ع) این شهرستان نیاز به دستگاه سی تی اسکن دارد و شرکت‌های پتروشیمی مستقر در شهرستان در رفع این مشکل کمک کنند.

به گزارش خلیج فارس؛ احمد آخوندی در گفت وگو با ایرنا با اشاره به نقش تجهیزات برای تشخیص و درمان بیماران کووید۱۹ گفت: دستگاه سی تی اسکن یکی از تجهیزات مورد نیاز برای تشخیص بیماران کرونایی است که نبود آن در بیمارستان امام هادی (ع) مشکلاتی برای مردم بوجود آورده است و باعث شده مردم برای دریافت این خدمات به شهرستان‌های دیگر مراجعه کنند.

وی یادآورشد:هم‌زمان با شیوع ویروس کرونا در کشور و قرار گیری شهرستان دیر در وضعیت قرمز، پتروشیمی های مستقر در شهرستان از ایفای نقش خود در عمل به مسئولیت‌های اجتماعی غافل نشوند و از ظرفیتهایی که دارند در این وضعیت بحرانی کنار مردم این شهرستان باشند.

وی افزود: آمار مراجعین و بستری‌های مراکز خدمات جامع سلامت و بیمارستان امام هادی(ع) شهرستان دیر نسبت به هفته قبل روند افزایشی دارد و ظرفیت تخت های بخش کرونایی بیمارستان در حال تکمیل است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر با اشاره به اینکه در حال حاضر ۲۰ تخت بیمارستان امام هادی (ع) به بیماران کرونایی اختصاص داده شده گفت: از تمام ظرفیت های مراکز خدمات جامع سلامت، بیمارستان و پزشکان بخش خصوصی در این وضعیت بحرانی استفاده می‌شود.

آخوندی افزود: حوزه بهداشت و درمان نیازمند همکاری همه جانبه است و انتظار می‌رود صنایع پتروشیمی مستقر در منطقه از جمله شرکت های متانول کاوه، سیراف انرژی، فاتح کیمیا و شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در راستای مسئولیت های اجتماعی، حامی و همراه حوزه سلامت این شهرستان باشند.

  بیمارستان ۵۶ تختخوابی امام هادی (ع) شهرستان دیر اردیبهشت سال ۹۶  با حضور وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی به بهره‌برداری رسید.


کلمات کلیدی:
بیمارستان     دیر     دیر     سی     تی     اسکن    

تاریخ بروز رسانی:   16 شهريور 1400

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >