شورای راهبردی پتروشیمی منطقه پارس جنوبی ۱۴ میلیارد ریال تجهیزات درمانی به بیمارستان بندر دیر اهدا کرد

4 شهريور 1400

رئیس شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس جنوبی گفت: این شورا در راستای مسئولیت‌های اجتماعی بیش از ۱۴ میلیارد ریال تجهیزات به بخش زنان و زایمان بیمارستان

 مسعود حسنی در نشست بررسی مشکلات واحدهای درمانی شهرستان دیر، مقابله با کرونا را در اولویت برنامه‌ها دانست و اظهار داشت: در این راستا امکانات لازم برای مراکز درمانی در شهرستان‌های همجوار پارس جنوبی تأمین می‌شود.

وی با اشاره به تأمین تجهیزات بیمارستان امام هادی علیه‌السلام بندر دیر افزود: پس از اعلام نیاز و بررسی صورت گرفته بیمارستان شهرستان دیر مقرر شد تجهیزات مورد نیاز این بیمارستان با بهترین کیفیت در اختیار این مرکز درمانی قرار گیرد.

رئیس شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس جنوبی بیان کرد: در این راستا نسبت به تأمین الکتروشوک، تخت احیا، انکوباتور نوزاد، ونتیلاتور، کپنوگراف، نبولایزر اولتراسونیک و الکترو اردیوگراف اقدام شده است.

حسنی اظهار داشت: در این راستا همچنین 2 فتال مانیتورینگ و 2 جنین‌یاب به بیمارستان امام هادی علیه‌السلام شهرستان دیر واگذار شد.

وی ارزش این تجهیزات را در مجموع 14 میلیارد ریال دانست و بیان کرد: انتظار‌ است اهدا این تجهیزات نوید بخش ارائه خدمات بیشتری به مناطق پیرامونی منطقه ویژه انرژی پارس و به‌ویژه ساکنان شهرستان دیر باشد.

 


کلمات کلیدی:
شورای.راهبردی        

تاریخ بروز رسانی:   16 شهريور 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >