رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
۲۰۰۰ نفر از خدمات درمانی در بیمارستان امام هادی (ع) دیر در ۱۰ روز گذشته بهره‌مند شده‌اند/گزارش تصویری

9 فروردين 1402

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بیش از ۲ هزار نفر از خدمات درمانی در بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر در ۱۰ روز گذشته، نوروز سال جاری بهره‌مند شده‌اند.
دکتر حسن ملکی زاده در حاشیه بوشهر بازدید عیدانه از بخش‌های بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر اظهار داشت: آمار مراجعین درمانگاه تخصصی این مرکز درمانی از ۲۸ اسفند الی ۸ فروردین‌ماه بالغ‌بر ۴۰۶ نفر بوده است.
وی اضافه کرد: در ۱۰٫ روز گذشته نزدیک به هزار و ۶۹۱ نفر به اورژانس، ۲۷۱ نفر به آزمایشگاه، ۱۸۸ نفر به رادیولوژی مراجعه و ۱۱ نفر در بخش‌های بستری بیمارستان بستری‌شده‌اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: در این بازه زمانی بالغ‌بر ۳ هزار و ۷۴۶ خدمت درمانی به ۲ هزار و ۱۶۱ نفر صورت گرفته است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در ادامه بازدیدهای عیدانه از بخش‌های بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر بازدید کرد و در جریان اقدامات و فعالیت‌های این بیمارستان در ایام تعطیلات نوروزی قرار گرفت.
دکتر حسن ملکی زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، ضمن بازدید از بخش‌های این بیمارستان و گفتگو با پرسنل و پزشکان، از زحمات و خدمات ارزنده آنان در راه خدمت به مردم و حفظ سلامت مراجعین تقدیر کرد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این بازدید عیدانه ضمن اهدای شاخه گل و تبریک سال نو به پرسنل و بیماران بستری در این بیمارستان، در جریان وضعیت ارائه خدمات به بیماران قرار گرفت.
در این بازدید دکتر محسن صحرانورد مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست دانشگاه، مدیر روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر، رئیس بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر نیز حضور داشتند.
دکتر ملکی زاده همچنین از مرکز درمان بستر کاکی شهرستان دشتی نیز بازدید و در جریان وضعیت ارائه خدمات به بیماران قرار گرفت.   

تاریخ بروز رسانی:   9 فروردين 1402

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >