به نمایندگی از رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر؛
مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست دانشگاه از خدمات گروه جهادی راه سلیمانی در شهرستان دیر بازدید کرد

14 خرداد 1402

مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از ارائه خدمت توسط گروه جهادی راه سلیمانی در شهرستان دیر بازدید کرده و از نزدیک مسائل و مشکلات را مورد بررسی قرار داد.

دکتر محسن صحرانورد با اشاره به اینکه این طرح اردوی جهادی به مدت پنج روز از یازدهم خرداد به اجرا در آمده افزود: در این طرح پزشکان با تخصص‌های زنان و زایمان، اطفال، قلب و عروق، دندان پزشکی، پزشک عمومی، چشم پزشکی، ارتوپدی، شنوایی سنجی، آزمایشگاه و سایر تخصص‌ها به صورت رایگان بیماران را ویزیت می‌کنند.
قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: اردوی جهادی راه سلیمانی با همکاری بیش از ١٠٠ نیروی درمانی و فرهنگی توسط متخصصانی از نقاط مختلف کشور و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، اداره کل کار، مجموعه بهداشت و درمان شهرستان دیر، بسیج سازندگی و سایر نهاد‌ها در حال خدمت‌رسانی به مردم این شهرستان هستند.
دکتر صحرانورد ضمن قدردانی از این گروه جهادی اظهار داشت: عزیزانی که بدون هیچ چشم‌داشتی و بی‌منت به بیماران خدمات ارائه می‌دهند برکات فراوانی در زندگی خود خواهند داشت.
این بازدید با حضور دکتر محسن صحرانورد قائم مقام رئیس دانشگاه به نمایندگی از رئیس دانشگاه و با همراهی عباس آدمیت‌نسب رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر صورت گرفت.


   

تاریخ بروز رسانی:   16 خرداد 1402

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >