معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
۳ دستگاه دیالیز به ارزش ۱۳ میلیارد ریال به بیمارستان امام هادی (ع) دیر اختصاص داده شد

24 مهر 1402

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ۳ دستگاه دیالیز به ارزش ۱۳ میلیارد ریال به همراه ۳ تخت موردنیاز به بیمارستان امام هادی (ع) دیر اختصاص داده شد.

دکتر احمد یزدان پناه در گفت‌وگو با روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: در راستای تقویت زیرساخت‌های تخصصی و درمانی تأمین دستگاه‌های با تکنولوژی بالا از اولویت برنامه‌های معاونت درمان است که به لطف خداوند توفیقات هم داشته‌ایم.
وی تصریح کرد: جهت استانداردسازی تجهیزات و بهبود کیفیت بیمارستان امام هادی (ع) دیر سه دستگاه دیالیز به همراه تخت‌های موردنیاز بخش مربوطه به آن بیمارستان تخصیص داده شد.
دکتر یزدان پناه افزود: خوشبختانه با پیگیری‌های مستمر با وزارت بهداشت ۳ دستگاه دیالیز به همراه تخت‌های مربوطه به ارزش ۱۳ میلیارد ریال به بیمارستان امام هادی (ع) دیر تحویل داده شد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اذعان داشت: دریافت خدمات درمانی با کیفیت و ایمنی از حقوق اصلی بیماران است، دیالیز فرایند پیچیده و سختی است که نیازمند استفاده از دستگاه‌های مناسب و با کیفیت است که خوشبختانه دستگاه‌های خریداری شده تمام استانداردهای لازم را برخوردارند و امید است در آینده شاهد بهسازی سایر بخش‌های آن بیمارستان نیز باشیم.

کلمات کلیدی:
    دیالیز     معاون.درمان     دکتر.احمد.یزدان‌پناه     بیمارستان.امام.هادی(ع)     شهرستان.دیر    
   

تاریخ بروز رسانی:   24 مهر 1402

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >